środa, 12 maja 2010

Bukiet Ślubny Jesienny

Parę lat temu w naszych bukietach ślubnych zagościły Cantedeskie, które szybko zyskały liczne grono zwolenników, choć też wzbudzały pewien opór szczególnie wśród tych którzy przez pochodzenie z tej samej rodziny co pogrzebowe kallie bali się że Cantedeskie bardziej pasują może raczej na ostatnie pożegnanie niż na ślub.
Całe szczęście po dłuższym czasie Cantedeskie już na dobre zadomowiły się wśród kwiatów najczęściej wybieranych przez Panny Młode. Ich popularność wynika głównie dzięki licznym możliwościom zastosowania. Cantedeskie niezwykle ciekawie wyglądają same, bez żadnych dodatków, wówczas w wyjątkowy sposób harmonizują z prostą suknią. Bardzo często bukieciarze zwracają uwagę na ozdobieniu miejsca trzymania bukietu. Wspaniały efekt dają perełki doklejone na końcówki łodyg kwiatów. Często do bukietów z Cantedeskie dodawana jest trawa niedźwiedzia, co dodaje wiązance zwiewności. Cantedeskie wspaniale prezentują się także z innymi kwiatami, np. pachnącymi frezjami. Szeroka gama odcieni powoduje, że, zapewne nawet bardzo wymagająca przyszła żona znajdzie ten odpowiedni dla siebie.
Z swojego doświadczenia mogę przyznać, że są to kwiaty bardzo trwałe, dlatego jeszcze przez wiele dni po ślubie mogą nam przypominać te wyjątkowe chwile.

0 komentarze:

 
Copyright 2009 Bukiet ślubny. Powered by Blogger
Blogger Templates created by Deluxe Templates
Wordpress by Wpthemescreator
This template is brought to you by :AllBlogTools.com All Blog Tools.com
Blogger Showcase